Pomoc dla rodziny poszkodowanej w pożarze

Utworzono dnia 13.11.2023
Ogromna wdzięczność dla naszej niesamowitej społeczności szkolnej za niezwykłe zaangażowanie! Dzięki Waszemu ogromnemu wsparciu udało nam się zorganizować charytatywną kawiarenkę, a Wasze hojne datki oraz zaangażowanie członków naszego Szkolnego Koła Wolontariatu pomogły nam zebrać ponad trzy tysiące złotych na rzecz rodziny dotkniętej tragicznym pożarem. Dziękujemy niezmiernie rodzicom za dostarczenie pysznych słodkości do naszej kawiarenki, a uczniom i nauczycielom za hojność i wsparcie finansowe, które znacząco przyczyniło się do tego pięknego rezultatu. Wasza solidarność i zaangażowanie są niesamowite. To właśnie dzięki Waszej wielkiej pomocy udało się wspólnie osiągnąć cel i pomóc potrzebującej rodzinie w tym trudnym czasie. Dziękujemy za serce, jakim tętni nasza szkolna społeczność. Razem jesteśmy w stanie zdziałać wiele! Niech nasza wspólna siła i dobroć nadal inspirują nas do podejmowania działań na rzecz innych.

Utworzono: 13.11.2023